Stopa jest jak lustro, w którym znajdują się receptory wszystkich naszych organów wewnętrznych.

Od stóp zaczyna się dobre samopoczucie i zdrowie. Podczas masażu jestem w stanie określić jaki jest stan zdrowia masowanej osoby. Znana i praktykowana na świecie od tysięcy lat refleksoterapia oprócz właściwości leczniczych ma oddziaływanie również relaksujące.

Wszystkie osoby korzystające u mnie z zabiegów refleksoterapii wyciszają się, odprężają, a co najważniejsze w bardzo prosty i skuteczny sposób otrzymują fachową pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.

Swoją pracę wykonuję z pasją, dlatego wkładam całe serce w to co robię.

Oprócz zabiegów refleksologii zajmuję się również psychoterapią gdyż jak wiadomo choroby, które odczuwamy w naszym ciele są wynikiem zaburzeń emocjonalnych w organizmie.

Dlatego zawsze dokładam wszelkich starań aby dojść do źródła przyczyny problemu.

Dzięki swojemu wykształceniu psychoterapeutycznemu podczas refleksologii mogę także działać na wszystkich trzech poziomach tj. : Fizycznym, Psychicznym i Duchowym.

Jestem absolwentką wielu kursów i szkoleń z zakresu medycyny naturalnej, a nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystuje w gabinecie w pracy z klientami.

Każda osoba uzyska u mnie pomoc oraz podpowiedź jak poradzić sobie w naturalny sposób ze swoim problemem, schorzeniem tak aby jak najlepiej i najszybciej wspomóc leczenie rozpoczęte u lekarza.

Zapraszam na zabiegi

refleksoterapii stóp

Dyplomowany refleksoterapeuta, psycholog -psychoterapeuta
Beata Sakowska